Kullanıcı Sözleşmesi

Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri Kullanıcı Sözleşmesi

Bu web sitesi, uyulması ve izlenmesi gerekli olan, mülkiyete ilişkin uyarıları ve telif hakkına ilişkin bilgileri içerebilir. Bu Web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir.

Bilgiler, önceden uyarılmaksızın değiştirilebilir ya da güncellenebilir. Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri, burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri hiçbir sorumluluk kabul etmez ve bu tür bilgilerin kullanılması alıcının kendi sorumluluğunda ve üretici firmanın kendi satış koşulundadır. Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri, bildirilen sorunların, Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri'in sağladığı olanaklar yoluyla çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri, Web sitesi aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri'e yollayacağınız herhangi bir bilgi ya da materyalin Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri tarafından gizli SAYILMAYACAĞINI lütfen dikkate alınız. Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri'e herhangi bir bilgi ya da materyal yollayarak, Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileri'e bu materyallerin ya da bilgilerin kullanımı, yeniden üretimi, görüntülenmesi, çalıştırılması, değiştirilmesi, iletimi ve dağıtımı konusunda sınırlandırılmamış, geri alınamaz bir lisans vermeyi şimdiden kabul etmiş sayılırsınız. Ancak, (a) isminizi kullanma konusunda sizden izin almadığımız; ya da (b) bu sitenin belirli bir parçası için sunduğunuz materyal ya da diğer bilgilerin, üzerinde sizin isminizle yayınlanacağı ya da kullanılacağı konusunda öncelikle size bilgi vermediğimiz; ya da (c) yasa gereği bunu yapmamız gerekmediği sürece, sizin isminizi yayınlamayacağız veya bu materyal ve kişisel bilgileri bize verdiğinizi kamuya açıklamayacağız. (d) Online Oyunlar ve İletişim Teknolojileriin tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak Online Oyunlar ve İletişim Teknolojilerine aittir. Sitemize ziyaret alışveriş veya her hangi bir nedenle uğrayan her internet kullanıcı bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.